מי אנחנו

אודות Foundation Medicine

חברת פאונדיישן מדיסין היא חברת מידע מולקולרי ששמה לעצמה כמטרה לשנות את הטיפול בסרטן על ידי הבנה עמוקה של השינויים הגנומיים התורמים לגידול הספציפי של כל חולה. הבדיקות הקליניות של החברה, FoundationOne לגידולים סולידיים, FoundationOne Heme לגידולים המטולוגיים, סרקומות וגידולים בילדים, ובדיקת Foundation Act, בדיקת דם חדשנית לביצוע פרופיל גנומי בחולים מסוימים, מספקות את המידע המקיף והמדויק ביותר על הפרופיל הגנומי של הגידול, ומזהות את השינויים המולקולאריים בסרטן של החולה. בהתאם לפרופיל הגנומי שהן מוצאות ניתן להתאים לחולה טיפולים ממוקדים בצורה יעילה ומדויקת יותר ולהמליץ לחולה על מחקרים קליניים רלוונטיים. הבדיקות עשוית לזהות אפשרויות טיפול נוספות שטרם הובאו בחשבון. הבדיקות של החברה מבוססות על ריצוף גנומי מהדור החדש, מסוג Hybrid Capture.

עד היום, יותר מ- 100,000 מטופלים ברחבי העולם בחרו לבצע את הבדיקה למיפוי גנומי של Foundation Medicine. לחברה מעל 150 פרסומים בכנסים מקצועיים ו- 80 פרסומים בכתבי עת מדעיים. כמו כן, יותר מ- 30 חברות פארמה בינלאומיות בחרו לבצע את שיתופי המחקר שלהם עם החברה.

חברת רוש רכשה לאחרונה חלק מחברת פאונדיישן מדיסין (Foundation Medicine Inc).  רוש ישראל מייצגת את פאונדיישן מדיסין בישראל ומבצעת את כל התהליכים הקשורים בהזמנת הבדיקה, ביצועה ומתן תוצאותיה.

למידע נוסף בקרו באתר החברה:

www.foundationmedicine.com

www.foundationone.com