אודות Roche

Roche Logo

אודות חברת רוש

חברת רוש (Roche) היא חברת תרופות שוויצרית בינלאומית, הפועלת בתחום מחקר ופיתוח תרופות (פרמצבטיקה) ובדיאגנוסטיקה.

רוש היא חברת הביוטכנולוגיה הגדולה בעולם. מעל חצי מהתרופות שהחברה מפתחת הן תרופות ביוטכנולוגיות, המאפשרות טיפולים ממוקדים יותר. ביוטכנולוגיה ממלאת תפקיד מכריע בהבנת הגורמים המולקולאריים של מחלות, ובפיתוח שיטות אבחון מתקדמות ותרופות ממוקדות יותר. תחומי הטיפול שבהן רוש פועלת כוללים: אונקולוגיה, נוירולוגיה, מחלות זיהומיות, אימונולוגיה (מחלות במערכת הנשימה ומחלות אוטואימוניות), קרדיולוגיה ומטבוליזם, המטולוגיה (מחלות במערכת הדם ובלימפה) ועוד.

חברת רוש נמצאת כבר 50 שנה בחוד החנית של מחקר וטיפול בסרטן. רוש פיתחה תרופות לטיפול בסרטן שד, עור , מעי גס, שחלות, ריאה וסוגים רבים אחרים של סרטן, וחלק מהתרופות הן החדשניות ביותר המאושרות כיום לשיווק.

רוש היא אחת החברות הראשונות שפיתחו טיפולים ממוקדים. שילוב יכולותיה של רוש בפיתוח ומחקר תרופות ביחד ובדיאגנוסטיקה, הוא אחד מהכוחות המניעים העיקריים של רפואה מותאמת אישית.

חברת רוש נוסדה ב-1896, ומאז תורמת באופן משמעותי לבריאות בעולם. 24 תרופות שפותחו על ידי חברת רוש כלולות ברשימות של ארגון הבריאות העולמי (WHO) כתרופות חיוניות, ביניהן אנטיביוטיקה מצילת חיים, תרופות נגד מלריה וכימותרפיה.

למידע נוסף בקרו באתר רוש העולמי  www.roche.com

רוש ישראל

רוש פרמצבטיקה (ישראל) בע"מ מהווה חלק מחטיבת התרופות של קבוצת רוש העולמית, והיא הוקמה כנציגות עצמאית בישראל בשנת 1999. רוש ישראל שואפת להביא תועלת משמעותית למטופלים, ולסייע בשיפור איכות חייהם. היא פועלת במחקר קליני, שיווק ורגולציה בתחומי סרטן, ריאומטולוגיה ווירולוגיה (מחלות נגיפיות ודרכי טיפול בהן).

חברת רוש משווקת בישראל את הבדיקות הגנומיות שפיתחה חברת Foundation Medicine, שנועדו לפענח את הפרופיל הגנומי של הגידול ולהתאים באופן אישי טיפולים ממוקדים.

רוש מובילה בשוק התרופות הישראלי בכלל ובתחום האחריות התאגידית בפרט, וב-2017 זכתה בפעם הרביעית ברציפות בדירוג הגבוה ביותר בדרוג "מעלה", ארגון הפועל לקידום נושאים של אחריות תאגידית ולפיתוח הסטנדרטים של ניהול אחראי בישראל.

חברת רוש רכשה את חברת פאונדיישן מדיסין (.Foundation Medicine Inc), חברה אמריקאית שפיתחה את הבדיקות הגנומיות המקיפות והמדויקות ביותר, המיועדות לאבחון פרופיל גנומי בגידולים סרטניים.  רוש ישראל מייצגת את פאונדיישן מדיסין בישראל ומבצעת את כל התהליכים הקשורים בהזמנת הבדיקה, ביצועה ומתן תוצאותיה.

רוש מושיטה יד

פרויקט "רוש מושיטה יד", אותו מובילה רוש ישראל כבר 15 שנה, מייצג את חזון האחריות החברתית של רוש בישראל ואת המעורבות הקהילתית של עובדיה. במסגרת הפרויקט משתתפים חולים ובני משפחותיהם במגוון פעילויות וסדנאות במחלקות, במכונים ובמרפאות. מטרת הפרויקט היא לסייע לרווחת החולים ולהקל את התמודדותם עם המחלה, ולאפשר לחולים במרכזים הרפואיים לזכות ברגעי נחת, שלווה ושמחה.
למידע נוסף בקרו באתר:
www.roche-moshita-yad.co.il

מן העיתונות